23.08.2010

Rozlúčka s letom, čítanie s Kalligramom

Vážené čitateľky, vážení čitatelia dobrej literatúry,

vydavateľstvo Kalligram si pre Vás pripravilo atraktívnu ponuku.


Vyberte si knihu z nižšie uvedeného zoznamu a pošlite mail na adresu

distribucia@kalligram.sk s heslom „Rozlúčka s letom” a uveďte titul Vami vybraného detektívneho alebo ľúbostného príbehu.

 

Neváhajte a oddajte sa napínavému čítaniu už dnes! Nezabudnite, že už aj pri kúpe ktorejkoľvek knihy máte zľavu 20% na každý Vami vybraný titul!

 

Vyberte si z kvalitnej ponuky detektívnych a ľúbostných príbehov za 3 €.

Ponuka platí až do 30. septembra, alebo do vypredania zásob!

 

Leonard Elmore: Buď v pohode

Triller kultového amerického autora, scenáristu a inšpirátora Quentina Tarantina; kriminálny príbeh z prostredia showbiznisu a bulvárnych médií je dynamicky vyrozprávaným svedectvom o zákulisí života populárnych osobností.

 

Leonard Elmore: Veľké rošambo

Jack Ryan, hlavný hrdina románu, považuje život za plážové dobrodružstvo.
Ako surfera a príležitostného zlodeja ho v havajskom Oahu osloví tajomná krásavica, ktorá mu predostrie jednoduchý plán. Vďaka nemu sa z nich môže stať pár. Jediné, čo musí Jack urobiť je: vstúpiť do istého domu chudobný
a vyjsť z neho bohatý…

 

Martin Cruz Smith: Tokijská stanica

Harry Niles je Američan, ktorý vyrástol ako „sirota žijúcich rodičov“, misionárov, v Japonsku. Vyrastá takpovediac nadivoko v tokijskom podsvetí, kde ho na celý život osudovo poznačí stretnutie so záhadným samurajom Išigamim...

 

Martin Cruz Smith: Vlky žerú psy

Kriminálny príbeh z prostredia Černobyľa, pätnásť rokov po známej katastrofe
v ukrajinskej atómovej elektrárni. Zdanlivo neriešiteľné tajomstvo smrti nových ruských zbohatlíkov tvorí základ strhujúceho trilleru s inšpektorom Renkom.

 

Marco Arcelli: Ostrov, ktorý nebol

Večierky u priateľov, pôvabné janovské uličky a námestia, milánske bulváre,
ale aj zachmúrené londýnske parky – tam všade stretávame mladého Paola, hrdinu tejto prózy, ako hľadá svoju lásku a sám seba. Kniha ako denník prechádza svetom jeho vnímania všetkého, čo sa ho hlboko dotklo a ponúka nevšedný čitateľský zážitok.

 

Peter Macsovszky, Denisa Fulmeková: Klebetromán

Klebetromán je provokujúcim literárnym zobrazením subkultúry, ktorá sa po roku 1989 mohla rozvinúť v ktoromkoľvek meste postkomunistickej strednej Európy, a tak ako väčšina komunikácie po postmoderne aj on vznikal v duchu diskurzu talkshow.

 

Celý bulletin si môžete stiahnuť tu.

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb a eShop GlobalShop spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.